Firma Profili

 Görür  Çekyat Ltd. Şti. , 1971 yılında somya ile faaliyete başladı. 1976 yılında sünger yatak. 1987 yılında oturma grubu imalatı başladı.

 1987’yılında kanepe üretimine başladığımızdan bu güne değişmeyen ilkemiz olan “ÜRÜNÜN SAĞLAMLIĞI” ilkesinden yola çıkarak, iskeletlerimizde sunta yerine profil, lastik kolon yerine ZİG-ZAG yay ve yatak yayı yerine  11 cm 36 dansite sünger kullanarak ürünlerimizde sağlamlık ve rahatlığı sağladık. Firmamız tarafından uygulanan profil iskelete zig-zag yayın delinerek montajın (çelik sistemin) patentini  aldık. Oturma grubunda ÇELİK SİSTEMİ uygulanan ilk firma unvanına sahip olduk.

 Müşterilarimiz için tüm ürünlerimiz, sağlamlık garantisi, hafifliği ve de monte kol avantaj ile dar mekanlara rahatlıkla taşınabilir olarak tasarladık.

 Kuruluşumuzdan bu yana firmamızın tesciki markası olan EPİKA ile “ÜRÜNÜN SAĞLAMLIĞI” ilkemizden en ufak taviz vermeden bu günlere geldik. İlkemizi beraber paylaştığımız müşterilerimize”ÇELİK SİSTEM” in SAĞLAMLIK KONFOR VE ESTETİĞİNİ ulaştırdık ve yaşattık.