• Çeliğin Ve Estetiğin Buluştuğu Marka


Hakkımızda

1969 yılında somya üretimi ile faaliyetine göre Görür Çekyat Ltd. Şti. 1978 yılında mobilya üretimi ile mobilya sektörüne girmiştir.

Türkiye ve Dünya’da ilk defa üretmiş olmuş patentli tamamen çelik iskeletleri ile tanınmaktadır. Sağlamlığı ile bilinen EPİKA markası ile 2000 yılından beri faaliyetine devam eden firmamız, üretimimizde önemli bir ülkemiz dışına ihraç ettik.


EPİKA markamızın en önemli özelliği müşteri memnuniyetidir.

Hakkımızda

Kalite Politikamız

Müşteri Şikâyetleri Yönetim Politikamızın temel ilkeleri olarak benimsediğimizi ilan ediyor ve organizasyon olarak attığımız her adımda bu ilkeleri gözetmek için hep birlikte ve var gücümüzle çalışmayı taahhüt ediyoruz.

Devamı

Vizyon & Misyon

Vizyon olarak Dünya standartları üzerindeki ürünlerimizle kalitemizi gün geçtikte daha da arttırarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak görüyoruz. Misyon olarak da etkinliğimiz, çevikliğimiz ve örgütsel verimliliğimiz

Devamı

Çelik Sistem Nedir?

Patentli ve karmaşık çelikten üretilmiş Türkiye’nin tek iskeleti. Çelik hafif ve sağlamdır. Elektrostatik boya sistemi ile iskeletin tarihi odaklıdır ve paslanmaya karşı maksimum koruma sağlanmıştır. Kolların içerisi de

Devamı